TradeStreet

Tato akcie posílila o 61% za poslední 4 dny, kdy jsme zaznamenali nákup od jednoho z nejziskovějších insiderů. Jak najít další?

Facebook
Twitter
LinkedIn

30.6. TradeStreet zaznamenal nákup akcií XAIR od insidera (ředitele firmy) za cenu 6.63 USD, kde nakoupil 73 000 ks akcií.

Od místa nákupu insidera se akcie pohla během 4 dnů o více jak 61%!

Na TradeStreet hodnotíme všechny insidery a sledujeme v reálném čase pouze ty nejziskovější. 

Pokud byste kopírovali obchody od tohoto insidera a otevřeli pozici na délku 1 rok, pak 90.9% pozic by bylo ziskových s průměrným výnosem 89% na jednu pozici.


Co dělá firma XAIR?

Společnost Beyond Air, Inc. působí jako komerční zdravotnická zařízení a biofarmaceutická společnost. Společnost se zabývá vývojem platformy LungFit, generátoru oxidu dusnatého a aplikačního systému. Nabízí LungFit PH pro léčbu perzistující plicní hypertenze novorozence. Společnost také vyvíjí LungFit PRO pro léčbu virových plicních infekcí, jako je komunitní virová pneumonie, včetně COVID-19, a také bronchiolitida u hospitalizovaných pacientů; a LungFit GO pro léčbu netuberkulózních mykobakterií. Společnost byla dříve známá jako AIT Therapeutics, Inc. a v červnu 2019 změnila svůj název na Beyond Air, Inc.. Společnost Beyond Air, Inc. sídlí v Garden City, New York.


Jak obchodovat spolu s nejziskovějšími insidery a získávat tato data v reálném čase? 

Klikněte sem a přihlaste se na nedělní online Workshop nyní >

Ochodník a investor Dominik Kovařík Vám vysvětlí, jak používat tato data a získat je v reálném čase. 


Kdo jsou to insideři?

– “Zasvěcené osoby”. Jsou nejvýše postavení zaměstnanci firmy, včetně vedoucích pracovníků, ředitelů a manažerů. Tito lidé pracují 24 hodin denně 7 dní v týdnu na strategii a financích své firmy, a proto znají svou společnost lépe než kdokoli jiný. Mají ty nejlepší informace o tom, co se ve firmě děje, plánuje a jakou má opravdovou hodnotu. Říká se jim zasvěcené osoby (vlastní vnitřní informace o firmě), zatímco jiní se nazývají outsideři.

– A stejně jako vy – insideři mohou nakupovat akcie své společnosti

– S podmínkou, že dle zákona jsou povinni reportovat své nákupy a prodeje akcií do 2 dnů komisi pro cenné papíry jinak riskují vězení a pokutu až 5 mil. USD

– V průměru probíhá 28 insider nákupů každý den

– Nákupy těch nejlepších insiderů jsou tak skvělými informativními signály

Přihlaste se na tento online Workshop nyní zde a naučte se využívat tato hodnotná data >

Začínáme v neděli od 20:00.

Co je to TradeStreet?

TradeStreet je aplikace, která odkrývá neobvyklé události na amerických trzích na základě moderní umělé inteligence zpracovávající miliony dat. Na základě souvislostí, historických výsledků a dalších podmínek hledá investorům a traderům v reálném čase investiční příležitosti.

Přihlaste se na náš online Workshop a zjistěte, jak Vám může TradeStreet pomoci při obchodování a investování.

O naší aplikaci psali také na:

Insiders

Sledujte transakce ředitelů, zaměstnanců a významných akcionářů firem, kteří mají informace dříve, než trh. Na klik znáte zhodnocení dané insiders osoby. TradeStreet filtruje v milionech transakcích ty, které jsou neobvyklé.

Analytici

Odhady potenciálu růstu akcií od těch nejrenomovanějších analytiků na světe. TradeStreet Analyst Algo™ vybírá jen ty nejúspěšnější analytiky a historicky má roční zhodnocení na 1 odhad v průměru 74,54%

Dark Pool

Sledujte velké akciové blokové obchody napříč soukromými (dark) burzami.

Opční Flow

Neobvyklé opční urgentní objednávky v reálném čase, které jsou běžně skryté, protože prochází skrz více burz. Sledujte nákupy velkých hráčů a následujte "Smart Money" v reálném čase.™

Ocenění

Účetní data a jejich interpretace o každé veřejně obchodované US firmě.

Další články z našeho Blogu…