Aplikace TradeStreet + trénink (roční přístup)

Ano! Chci si objednat roční přístup do aplikace TradeStreet, která mi pomůže nacházet lepší obchodní příležitosti a díky které budu moci sledovat neobvyklá data jako jsou nákupy od těch nejziskovějších insiderů, GURUS, analytická doporučení od těch nejlepších firem z WallStreet, neobvyklé opční objednávky, DarkPool transakce, ocenění firem a další hodnotná data, která jsou nezbytná pro úspěšné obchodování a investování. Jako bonus získám také trénink, který mi ukáže, jak aplikaci používat, pokud jsem úplně na začátku.

4.6/5

(252)

Nyní získáváte v ročním přístupu:

TradeStreet

TradeStreet Flow identifikuje transakce chytrých peněz v reálném čase. Software analyzuje každou objednávkou v době kdy prochází skrz burzu a analyzuje typ objednávky, velikost, rychlost, vyhodnotí průměrný objem a ten poté srovnává s objednávkou a vyhodnotí a vybere pouze ty nejvíce neobvyklé. Všechny tyto objednávky seřadí přehledně tak, abyste tyto informace mohli využít ke svému obchodování. Tento software Vám pomůže, ať už obchodujete intradenně, swingově nebo dlouhodobě.

Navíc dnes získáváte tyto Garance:

O naší aplikaci psali také na:

Co říkají obchodníci uvnitř TradeStreet?

Časté otázky & odpovědi

Ne. Aplikace běží na internetu, což znamená, že si ji můžete otevřít v jakémkoliv prohlížeči.

Ano, aktuálně si můžete stáhnout aplikaci TradeStreet pro iOS. Na Android aplikaci pracujeme.

Získáte přístup k celé aplikaci a tréninku na 1 rok (12 měsíců).

Ano, TradeStreet je vzdělávací aplikace, kde kromě hodnotných dat získáte i přístup k akademii. Uvnitř akademie najdete základní kurzy, kde se naučíte, co jsou to akcie, jak funguje burza, kde si založit obchodní účet, návody na založení, co jsou to opce apod… Navíc, pokud jste na začátku, tak se budete moci přidat do naší uzavřené Telegram skupiny Brokeři a platformy, kde je již více ja 1000 obchodníků a vzájemně si pomáhají s obchodními platformami a aplikací. 

Máte další otázky? Napište na podpora@tradestreet.cz nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.