Aplikace TradeStreet + trénink s přístupem NAVŽDY

Ano! Chci si objednat přístup navždy do analytické aplikace TradeStreet, díky které budu moci sledovat neobvyklá data jako jsou transakce od insiderů, analytická doporučení od firem z WallStreet, neobvyklé opční objednávky, DarkPool transakce, fundamentální ocenění firem, účetní výkazy a další hodnotná data. Jako bonus získám také online kurz, který mi ukáže, jak aplikaci používat, pokud jsem úplně na začátku.

Vánoční EXTRA 15% sleva. Použijte kód: VANOCE22

Kliknutím na tlačítko “Přihlásit se do TradeStreet” a odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.

4.6/5

(252)

Nyní navždy získáváte:

TradeStreet

TradeStreet Flow identifikuje transakce chytrých peněz v reálném čase. Software analyzuje každou objednávkou v době kdy prochází skrz burzu a analyzuje typ objednávky, velikost, rychlost, vyhodnotí průměrný objem a ten poté srovnává s objednávkou a vyhodnotí a vybere pouze ty nejvíce neobvyklé. Všechny tyto objednávky seřadí přehledně tak, abyste tyto informace mohli využít ke svému obchodování. Tento software Vám pomůže, ať už obchodujete intradenně, swingově nebo dlouhodobě.

Navíc dnes získáváte tyto Garance:

O naší aplikaci psali také na:

Časté otázky & odpovědi

Ne. Aplikace běží na internetu, což znamená, že si ji můžete otevřít v jakémkoliv prohlížeči.

Nyní na této stránce můžete využít této speciální nabídky a získat přístup do aplikace TradeStreet a k tréninku NAVŽDY. 

Ano, TradeStreet je vzdělávací aplikace, kde kromě hodnotných dat získáte i přístup k akademii. Uvnitř akademie najdete základní kurzy. TradeStreet budete moci používat od teď navždy, takže se postupně můžete vzdělávat, nabírat nové informace a při tom získávat veškerá hodnotná data.

Máte další otázky? Napište na podpora@tradestreet.cz nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.