TradeStreet

17.6. jsme zaznamenali neobvyklou opční aktivitu na CVNA. Akcie od té doby posílila o více jak 30%.

Facebook
Twitter
LinkedIn

17.6. TradeStreet zaznamenal neobvyklou opční aktivitu na akcii CVNA, kdy došlo k nákupu dlouhodobých call opcí expirací 19.1.2024.

Od této chvíle se akcie pohla během 4 dnů o 36%. Poté se vrátila zpět k supportu a v úterý posilovala znovu o 26%.

Co dělá CVNA?

Carvana Co. spolu se svými dceřinými společnostmi provozuje platformu elektronického obchodování pro nákup a prodej ojetých vozů ve Spojených státech. Platforma společnosti umožňuje zákazníkům zkoumat a identifikovat vozidlo; zkontrolujte jej pomocí firemní technologie 360stupňového zobrazování vozidel; získat financování a záruční krytí; koupit vozidlo; a naplánovat doručení nebo vyzvednutí ze svých počítačů nebo mobilních zařízení. Společnost Carvana Co. byla založena v roce 2012 a sídlí v Tempe v Arizoně.

Jak obchodovat pomocí neobvyklé opční aktivity a získat tato data v reálném čase? 

Klikněte sem a přihlaste se na nedělní online Workshop nyní >

Ochodník a investor Dominik Kovařík Vám vysvětlí, jak používat tato data a získat je v reálném čase. 

Neobvyklá opční aktivita se považuje za vedoucí indikátor významných pohů na akciích. Buďte o krok napřed před ostatními obchodníky.

Buďte připraveni na další pohyby ještě před tím, než nastanou. 

Začínáme v neděli od 20:00.

Přihlaste se na tento online Workshop nyní zde >

Co je to TradeStreet?

TradeStreet je aplikace, která odkrývá neobvyklé události na amerických trzích na základě moderní umělé inteligence zpracovávající miliony dat. Na základě souvislostí, historických výsledků a dalších podmínek hledá investorům a traderům v reálném čase investiční příležitosti.

Přihlaste se na náš online Workshop a zjistěte, jak Vám může TradeStreet pomoci při obchodování a investování.

O naší aplikaci psali také na:

Insiders

Sledujte transakce ředitelů, zaměstnanců a významných akcionářů firem, kteří mají informace dříve, než trh. Na klik znáte zhodnocení dané insiders osoby. TradeStreet filtruje v milionech transakcích ty, které jsou neobvyklé.

Analytici

Odhady potenciálu růstu akcií od těch nejrenomovanějších analytiků na světe. TradeStreet Analyst Algo™ vybírá jen ty nejúspěšnější analytiky a historicky má roční zhodnocení na 1 odhad v průměru 74,54%

Dark Pool

Sledujte velké akciové blokové obchody napříč soukromými (dark) burzami.

Opční Flow

Neobvyklé opční urgentní objednávky v reálném čase, které jsou běžně skryté, protože prochází skrz více burz. Sledujte nákupy velkých hráčů a následujte "Smart Money" v reálném čase.™

Ocenění

Účetní data a jejich interpretace o každé veřejně obchodované US firmě.

Další články z našeho Blogu…