14.7. náš Analyst Algo našel nový obchod na FBIO. Akcie od té doby posílila o více jak 25%.

Facebook
Twitter
LinkedIn

14.7. náš proprietární algoritmus Tradestreet Analyst Algo našel nový obchod na akcii FBIO.

Od této chvíle se akcie pohla zatím o více jak 25%. 

Co dělá FBIO?

Fortress Biotech, Inc., biofarmaceutická společnost, vyvíjí a prodává farmaceutické a biotechnologické produkty. Společnost uvádí na trh dermatologické produkty, jako jsou kapsle Ximino k léčbě pouze zánětlivých lézí nenodulárního středně těžkého až těžkého akné vulgaris; Targadox pro těžké akné; Exelderm krém pro příznaky kožního onemocnění a svědění; Ceracade pro suchou pokožku; Luxamend pro převazy a ošetření ran; a Accutane kapsle pro těžké vzdorovité nodulární akné. Vyvíjí také kandidáty na produkty v pozdní fázi, jako je intravenózní Tramadol pro léčbu pooperační akutní bolesti; CUTX-101, injekce pro léčbu Menkesovy choroby a další…Má dohody o spolupráci s univerzitami, výzkumnými ústavy a farmaceutickými společnostmi. Společnost byla dříve známá jako Coronado Biosciences, Inc. a v dubnu 2015 změnila svůj název na Fortress Biotech, Inc.. Fortress Biotech, Inc. byla založena v roce 2006 a sídlí na Bay Harbor Island, New York.

Jak obchodovat pomocí našeho proprietárního algoritmu TradeStreet Analyst Algo? 

Klikněte sem a přihlaste se na workshop, kde zjistíte jak to funguje >

Ochodník a investor Dominik Kovařík Vám vysvětlí, jak používat tato data a získat je v reálném čase. 

Náš TradeStreet Analyst Algo používá specifické podmínky pro výběr ověřených odhadů od těch nejziskovějších analytických firem na světě.

TradeStreet Analyst Algo má od roku 2014 průměrné roční zhodnocení na 1 doporučení analytiků 74,4% a úspěšnost 70,48% (425 ziskových obchodů a 178 ztrátových).

Získejte ověřenou výhodu na svoji stranu a buďte napřed před ostatními obchodníky.

Přihlaste se na tento online Workshop nyní zde a naučte se využívat tato hodnotná data >

Začínáme v neděli od 20:00.

Co je to TradeStreet?

TradeStreet je aplikace, která odkrývá neobvyklé události na amerických trzích na základě moderní umělé inteligence zpracovávající miliony dat. Na základě souvislostí, historických výsledků a dalších podmínek hledá investorům a traderům v reálném čase investiční příležitosti.

Přihlaste se na náš online Workshop a zjistěte, jak Vám může TradeStreet pomoci při obchodování a investování.

O naší aplikaci psali také na:

Insiders

Sledujte transakce ředitelů, zaměstnanců a významných akcionářů firem, kteří mají informace dříve, než trh. Na klik znáte zhodnocení dané insiders osoby. TradeStreet filtruje v milionech transakcích ty, které jsou neobvyklé.

Analytici

Odhady potenciálu růstu akcií od těch nejrenomovanějších analytiků na světe. TradeStreet Analyst Algo™ vybírá jen ty nejúspěšnější analytiky a historicky má roční zhodnocení na 1 odhad v průměru 74,54%

Dark Pool

Sledujte velké akciové blokové obchody napříč soukromými (dark) burzami.

Opční Flow

Neobvyklé opční urgentní objednávky v reálném čase, které jsou běžně skryté, protože prochází skrz více burz. Sledujte nákupy velkých hráčů a následujte "Smart Money" v reálném čase.™

Ocenění

Účetní data a jejich interpretace o každé veřejně obchodované US firmě.

Další články z našeho Blogu…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *